Araçların periyodik bakımlarının gerçekleştirilmesi, bakım ve onarımlarının yapılması için ihtiyaç duyulan Volkswagen yedek parça çeşitleri, Volkswagen kullanıcılarının gerek fiziksel, gerekse de online mecralarda aradığı malzemeler arasında yer alır. Kale Otomotiv ise tüm Volkswagen marka araçların ihtiyacı olan yedek parçaları barındırması, bu parçaları Adana, Mersin ve Tarsus’ta bulunan 4 şubede satışa sunması ile geniş bir ağ kurmuştur. Akabinde Türkiye’nin 40 iline de yedek parça dağıtım ağı ile ulaşım sağlanmaktadır.

Passat Yedek Parça

1.5 TSI, 1.6 TDI, 2.0 TDI ve 2.0 TDI 4 Motion olmak üzere 4 motor çeşidi bulunan Passat, son dönemin orta düzey araçları arasında yer almaktadır. Şerit Takip Asistanı ve Park Asistanı gibi pek çok güncel teknolojik altyapıya da sahip olan Passat, sık tercih edilen modellerdendir. Volkswagen Passat yedek parça seçeneklerine bakıldığında ise, yedek parça ağının çok geniş olduğu da rahatlıkla söylenebilir.

Polo Yedek Parça

1.0 MPI, 1.0 TSI ve 1.6 TDI motor özelliklerine sahip olmanın yanında, Trendline Comfortline ve Hinghline donanım seviyeleri ile satışa sunulan bir modeldir. Farklı kasaları ile dikkat çekmesinin yanında, sürüş ekranı ile de sürücüsüne rehberlik etmektedir. Volkswagen Polo yedek parça türleri kapsamında düşünüldüğünde; orijinal, faturalı ve sıfır olarak her türlü yedek parça temin edilebilmektedir.

Jetta Yedek Parça

Golf modelinin sedan kasası olarak üretilen Jetta, 6 vites manuel ve Tiptronic DSG şanzımana sahiptir. Depo hacmi 55 Lt ve son üretimi 6. Nesilde gerçekleştirildi. 2010 yılında son nesli satışa sunuldu. Bu kapsamda Volkswagen Jetta yedek parça seçenekleri oldukça geniş, her parçaya ulaşım oldukça kolaydır. Gerek fiziksel, gerekse de online ortamlardan satın alınabilmektedir.

Caddy Yedek Parça

2. nesil olarak sunulan Volkswagen Caddy, boyut olarak büyümüş ve tasarım olarak özel bir hal almıştır. Aynı zamanda Impression, Style ve Life olmak üzere üç farklı donanımı bulunuyor. 2.0 TDI DSG ve 2.0 TDI Manuel şanzımana sahip bir model konumundadır. Volkswagen Caddy yedek parça çeşitleri ise Caddy modelinin tüm taleplerini rahatlıkla karşılamaktadır. Üstelik yedek parçalara orijinal ve faturalı bir şekilde ulaşılabilir.

Golf Yedek Parça

1.0 TSI, 1.0 eTSI ve 1.5 eTSI olmak üzere üç farklı motor tipi bulunmaktadır. Aynı zamanda yeni Golf kasalarında pek çok farklı özellik dikkat çekiyor. Dijital Kokpit, Akıllı Aydınlatma ve Konfor bunlardan yalnızca bazıları. Volkswagen Golf yedek parça türleri de, Golf’ün taleplerini karşılaması için çeşitlenmekte, ürünler son teknolojinin getirdiği olanaklar ile üretilerek satışa sunulmaktadır.

Amorok Yedek Parça

Orta boy kamyonet olarak adlandırılan Amarok, 4 tekerden çekişli bir otomobildir. 2010 yılında üretimine başlanan bu model, TSI ve TDI motorları ile satışa sunulmuştur. 6 ileri manuel ile 8 ileri otomatik şanzıman seçenekleri de göze çarpmaktadır. Volkswagen Amarok yedek parça taleplerine de bu kapsamda karşılık verilerek, yedek parçalara hem hızlı, hem de güvenilir bir şekilde ulaşılması sağlanmaktadır.

Tiguan Yedek Parça

1.5 TSI ve 2.0 TDI 4Motion motor seçenekleri ile üretilen Tiguan; Life, Elegance ve R-Line olmak üzere 3 farklı donanım seviyesine sahiptir. Çok güçlü bir motora sahip olduğu için, güçlü araç sevenlerin ilk tercihleri arasındadır. Periyodik bakım, onarım ve arızalar için gerekli olan Volkswagen Tiguan yedek parça seçenekleri de, güvenilir ve orijinal bir şekilde kullanıcılara ulaştırılmaktadır.

Transporter Yedek Parça

Hafif ticari araç kategorisinde yer alan Transporter; son nesilde 2.0 L I4, 3.2 L VR6, 1.9 L I4 TDI, 2.0 L I4 TDI ve 2.5 L I5 TDI olmak üzere 5 farklı motor ile üretilmiştir. 5 ve 6 vitesli manuel, 6 vitesli otomatik ve yarı otomatik olarak satışa sunulan önemli bir modeldir. Çok sık tercih edildiğinden dolayı, Volkswagen Transporter yedek parça tiplerine ulaşım zor değildir. Tüm yedek parça gruplarına en hızlı ve orijinal şekilde ulaşılabilir.