Tasarım, güç ve diğer özellikleri ile pek çok araç ön planda olsa da, Seat bu konuda devrim yaratan çeşitli fikirlere sahip. Konfor, tasarım, fiyat avantajı ve yakıt tüketimi bunlardan bazıları. Ancak sık kullanılan bir araç olması da, elbette ki periyodik olarak değiştirilmesi gereken ya da arızalanan parçaların sayısını artırıyor. İşte bu noktada kalitesi ve güvenilirliği ile dikkat çeken Kale Otomotiv, tüm Seat yedek parça seçenekleri ile 40 ilde müşterilerine hitap ediyor. Üstelik Adana, Mersin ve Tarsus merkezli olan 4 şubeden de yedek parçalara fiziksel olarak ulaşılabilmektedir.

İbiza Yedek Parça

15” alüminyum alaşımlı jantlara sahip olan İbiza, otomatik klima ile de araç içinde tam bir konfor sağlayıcısıdır. 1.0 Evo 80 HP ile 1.0 EcoTSI 110 HP DSG motor seçeneklerine sahip çok değerli bir Seat model araçtır. Seat İbiza yedek parça olanaklarının geniş olmasıyla da; tüm periyodik bakımlar, arızalar ve onarımlarda yedek parçaya ulaşım saatler ile sınırlıdır.

Leon Yedek Parça

1.0 TSI 110 HP S&S motorlu Style, 1.0 eTSI 110 HP DSG S&S motorlu Style Plus, 2.5 eTSI ACT 150 HP DSG S&S motorlu Xcellence ve 1.5 eTSI ACT 150 HP DSG S&S motorlu FR versiyonları ile öne çıkan bir Seat model otomobildir. Bu kapsamda Seat Leon yedek parça seçeneklerinin fazla olması sonucunda, tüm motor özelliklerine sahip yedek parçalar ve Leon’a ait tüm yedek parçalar kolaylıkla temin edilebilmekte, her türlü kalite ön planda tutulmaktadır.

Toledo Yedek Parça

Tüm versiyonlarında motor hacmi ile dikkat çeken Toledo, yakıt tüketimindeki ekonomiklik ile ön plandadır. 4 silindirli olan versiyonlarının tamamında yakıt tüketimi şehir içi 10.6 Lt, şehir dışı 6 Lt olarak dikkat çeker. Ortalama yakıt tüketimi ise 7.6 Lt düzeyindedir. Akabinde Seat Toledo yedek parça türlerinin tamamının bulunması, teknolojik altyapısı üst düzey olacak şekilde üretilmesi ile tüm yedek parçalara uygun fiyat kapsamında, hızlı şekilde ulaşılmaktadır.

Cordoba Yedek Parça

Seat’ın eski modellerinden olan Cordoba, 1.4 motor hacmi ile ön planda yer alır. Üstelik B segmenti bir otomobil olmasının yanında; 1.4, 1.6 ve 1.9 motor tipleri ile uzun yıllar tercih edilmiş, edilmeye de devam etmektedir. Seat Cordoba yedek parça çeşitlerine baktığımızda ise, tüm yedek parçalara hızlı ve orijinal bir şekilde ulaşılabildiğini rahatlıkla söyleyebiliriz.