Ford markasının belirlediği kalite ve güvenlik kriterlerine uygun olarak üretilen ve temini gerçekleştirilen yedek parçaların satışı, Kale Otomotiv tarafından gerçekleştirilmektedir. Ford yedek parça stratejisi çerçevesinde; orijinal, sıfır ve faturalı olarak satılan yedek parçalar, Kale Otomotiv güvencesi ile sizlere ulaştırılmakta, marka ve model uyumu da tamamen göz önünde bulundurulmaktadır. Aynı zamanda Adana, Mersin ve Tarsus bölgesinde B2B (İşletmeden, İşletmeye) olarak, Türkiye genelinde de e-ticaret boyutunca faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

B-Max Yedek Parça

3 silindirli SCTi EcoBoost motoru ile güçlendirilen B-Max, geniş iç tasarım tutkunları için önemli bir seçenek. Aracın marka ve modeline uygun olarak satın alabileceğiniz Ford B-Max yedek parça seçenekleri, Kale Otomotiv’in profesyonel hizmetleri ile sizlere ulaştırılmaktadır.

C-Max Yedek Parça

Tasarımı üst seviyede olan, yenilikçi Ford C-Max, performans ile verimliliği birlikte sunmaktadır. Dağıtım ve satış hizmetlerinde C-Max modelinin tüm parçalarına yer verilmekte, tüm C-Max yedek parçaları satışı gerçekleştirilmektedir.

Connect Yedek Parça

1.5L EcoBlue 100PS/200PS motor tipine sahip olan bu hafif ticari araç, 6 ileri manuel ile 8 ileri otomatik şanzımana entegre bir şekilde üretilmiştir. Ford Connect yedek parça seçenekleri ile ihtiyacınız olan yedek parçaların tamamına en hızlı ve güvenilir şekilde ulaşabilirsiniz.

Courier Yedek Parça

Kusursuz sürüş deneyimi, ekonomik yakıt tüketimi ve yüksek denge teknolojisine sahip olan bu eşsiz model, Ford tutkunlarını bir hayli memnun etmektedir. Yedek parçalarının tamamının bulunması ve profesyonel üretim aşamalarından geçmesiyle de, güvenilir yedek parça satışı gerçekleştirilmektedir.

Escort Yedek Parça

1.6 motor hacmi ve bunu destekleyen ekonomik yakıt tüketimi neticesinde, az yakan araç isteyenler için önemli bir seçenek olarak dikkat çekiyor. Fazlasıyla tercih odağında olmasının yanında, tüm yedek parça seçeneklerine de orijinal bir şekilde ulaşılabilmektedir.

Fiesta Yedek Parça

Otomatik şanzıman ve 100PS motor gücüne ek olarak, yakıt tasarrufu sağlaması, Ford Fiesta’yı Türkiye şartlarında tutulan bir otomobil yapmıştır. Yedek parça ağının da Türkiye’de geniş olması ve tüm Ford Fiesta yedek parça seçeneklerine ulaşılması, aracın satın alınma oranını da her geçen gün artırmaktadır.

Focus Yedek Parça

Ford Focus’un tüm versiyonlarında ön planda olan yakıt tasarrufuna ek olarak, maksimum motor gücü, rahatlık ile konforun sağlanması, Focus tutkunlarına önemli fırsatlar sunuyor. Bunun yanında, tüm Ford Focus yedek parça çeşitlerine hızlı bir şekilde ulaşılmakta, yedek parçalarda orijinallik ve teknolojik esaslar dikkat çekmektedir.

Mondeo Yedek Parça

EcoBoost motor tipi ile performans odaklı olarak çalışan Mondeo, Ford serisinin incileri arasında yer almaktadır. Ford Mondeo yedek parça türlerinin tamamının bulunması ve dağıtımının gerçekleştirilmesi de oldukça avantaj sağlayacaktır.

Transit Yedek Parça

Hafif ticari araç kategorisinde yer alan Ford Transit, şık tasarımı ve geniş iç hacmi ile kullanıcılarının yararlanacağı pek çok özelliği ile dikkat çekiyor. Ford Transit yedek parça seçenekleri de geniş olduğundan dolayı, tüm yedek parça gruplarına rahatlıkla ulaşılabilmektedir.

Custom Yedek Parça

Koltuklarının rahat bir yolculuğa uygun olarak tasarlanması ve EcoBlue dizel motora sahip olması, hem konforu, hem de performansı barındırmasını sağlamıştır. Ford Custom yedek parça çeşitlerinin tamamının bulundurulması ile de, periyodik bakım ve onarım süreçlerinde hiç aksama yaşamayacağınızı kanıtlamaktadır.

Ranger Yedek Parça

Her arazi tipine uygun ve arazide güvenilir bir sürüş izlenimi yaratması için denge programına sahip olması, Ranger tutkunlarının sayısının artmasını sağlamıştır. Ford Ranger yedek parça seçeneklerinin fazla olması ve bu parçalara kolay ulaşımın elde edilmesi de, memnun edici bir özelliktir.

Kuga Yedek Parça

1.5 ve 2.0 EcoBlue motor seçenekleri kapsamında, ultra düzeyde verimlilik ve performans elde edilmesi, Kuga modelinin en belirgin özelliklerindedir. Ford Kuga yedek parça olanakları da geniş olduğu için, periyodik süreçteki tüm bakım ve onarım parçaları hızlıca elde edilebilmektedir.