Alman menşeli bir otomobil markası olan Audi, lüks araç kategorisinde yer alan modelleri ile hitap ettiği kesimdeki kullanıcılarını bir hayli memnun etmektedir. Hedef kitlesinin gün geçtikçe genişlemesi de Audi’ye olan yedek parça taleplerini ön plana çıkarmıştır. Bunun bilincinde olarak hareket eden ve güvenilirlik, profesyonellik ile orijinallik olgusunu ön planda tutan Kale Otomotiv, sizlere Audi yedek parça seçenekleri ile hizmet sunmaktadır. Adana, Mersin ve Tarsus olmak üzere 4 şubemizden, tüm Audi yedek parçalarına rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Bununla beraber 40 il üzerinden gerçekleştirilen dağıtım ağımız devam etmektedir.

A3 Yedek Parça

Sürücüye odaklı olarak tasarlanan bir iç mekan, sportif bir tasarım ve özel kontrol paneli, A3’ün farkını ortaya koymaktadır. Bu güzide Audi marka aracın kulanım oranlarının fazla olması da, yedek parça taleplerini doğrudan etki etkilediği için, Audi A3 yedek parça seçenekleri üzerinden talep ettiğiniz tüm ürünlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

A4 Yedek Parça

S Tronic şanzımana sahip, 1.4 TFSI 150PS ile 2.0 TFSI 252PS olmak üzere benzinli, 2.0 TDI 190PS olarak dizel motorlara sahiptir. Teknolojik altyapısı ile de dikkat çeken bu model için, Audi A4 yedek parça seçenekleri ile tüm yedek parçalara anında ulaşım sağlanabilmektedir.

A5 Yedek Parça

45 TDI Quattro S Tronic ve 45 TFSI Quattro S Tronic kombinasyonlarına sahip olan A5, yakıt tipi olarak hem dizel, hem de benzinli olarak kullanıcılarına sunulmuş bir araçtır. Özel tasarım özelliklere sahip olan bu model için, Audi A5 yedek parça seçenekleri ile her türlü yedek parçaya, faturalı ve orijinal bir şekilde ulaşılabilmektedir. Parçalarda her türlü garanti söz konusudur.

A6 Yedek Parça

Sport 40 TDI Quattro S Tronic ve Sport 50 TDI Quattro Tiptronic olarak iki farklı motor kombinasyonuna sahip A6, dizel ve benzinli olarak satışa sunulmasının yanında, maksimum güç ve hızlanma seçeneklerine de entegre bir modeldir. Audi A6 yedek parça çeşitleri kapsamında A6 ile ilgili tüm yedek parçalara da ulaşılabildiği için, taleplerinize en hızlı ve avantajlı şekilde cevap verilecektir.